photo-5

NASZE CERTYFIKATY

1
Ocena sytuacji firmy
Przywódcy przedsiębiorstw na całym świecie odczuwają coraz większą presję, aby wciąż poprawiać wydajność swoich firm.

Wyzwaniem dla nich jest zidentyfikowanie kluczowych procesów, które zwiększą przewagę konkurencyjności na rynku.

Diagnoza przeprowadzana przez TMT, pozwala każdej firmie rozpoznać takie zagadnienia, i odpowiednio je ulepszać, by osiągać zamierzone cele.

2
Działalność inwestycyjno-doradcza
Nasza działalność inwestycyjna skoncentrowana jest na komercjalizacji nowych technologii znajdujących zastosowanie w przemyśle, niezależnie lub w ramach joint-ventures.

Świadczymy usługi doradcze, które obejmują obszary strategii, finansów i restrukturyzacji oraz pośrednictwo handlowe, na ogół na rzecz klientów zagranicznych.

Doświadczenie naszego zespołu, nasze kompetencje i kontakty biznesowe oraz dążenie do trwałych i wymiernych korzyści pozwalają nam systematycznie budować zaufanie klientów.

REALIZOWANY ZAKRES USŁUG

Ocena sytuacji firmy

Diagnoza przeprowadzana przez TMT, pozwala każdej firmie rozpoznać takie zagadnienia, i odpowiednio je ulepszać, by osiągać zamierzone cele.

Opracowanie strategii rozwoju

Zadaniem dedykowanego zespołu specjalistów TMT jest opracowanie indywidualnie dopasowanej oraz efektywnej strategii na podstawie obecnych informacji, prowadzonych działań oraz przygotowanej analizy.

Optymalizacja procesów biznesowych

Przedsiębiorstwa muszą radzić sobie w warunkach rosnącej złożoności i niepewności, skutecznie dążyć do doskonałości operacyjnej, stwarzać warunki do współdziałania między różnymi jednostkami.

Usługi doradcze

Stała poprawa jakości zarządzania, przyciąganie utalentowanych ludzi i rozwijanie umiejętności, aby rozwijać się w obecnym środowisku biznesowym.

Komercjalizacja innowacji

Angażujemy się kapitałowo i przejmujemy pełnię odpowiedzialności za finansowanie, ochronę IP, zarządzenie projektem, pozyskanie pierwszych partnerów oraz rozwój przedsięwzięcia.

Zarządzanie finansowe

Z Naszych obserwacji wynika, że firmy, które agresywnie zarządzają środkami pieniężnymi i płynnością finansową, łatwiej mogą sobie stworzyć możliwości, by jeszcze lepiej funkcjonować na rynku.

Usługi prawne

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w dziedzinach prawa związanych z działalnością biznesową.

Outsorcing

Specjalizujemy się w kompleksowym outsourcingu, tj. w realizacji i przejęciu pełnej odpowiedzialności w różnorodnych obszarach.

Dlaczego pracować z nami?

W miarę rozwoju firmy stoisz w obliczu wielu wyzwań i przeciwności. Nasi specjaliści ds. rozwoju pomogą na każdym etapie Twojej historii sukcesu. Współpracujemy z przedsiębiorcami i liderami szybko rozwijających się firm.
  • Jak możemy pomóc?

    Jesteśmy liderem w dziedzinie zarządzania i doradztwa. Pomożemy Ci znaleźć innowacyjne metody przyspieszenia rozwoju Twojej firmy, a także utrzymać rosnącą tendencję do zwiększania konkurencyjności tak szybko, jak to możliwe.

  • Jak możemy pomóc?

    Realizujemy projekty, dzięki którym możemy zapewnić wysoką wartość dodaną wynikającą z doświadczenia i kompetencji zespołu TMT Investments.

  • Jak możemy pomóc?

    Nasze zasoby finansowe i relacje biznesowe pozwalają na skuteczną i efektywną komercjalizację innowacji związanych z procesami produkcyjnymi lub urządzeniami, które pomagają wprowadzić na rynek nowe produkty.

– 2004, Otwarcie na polskim rynku

Doświadczenie menedżerskie zaczynaliśmy w niemieckich firmach konsultingowych. W 2004 roku stworzyliśmy własną działalność, gdzie zaczęliśmy angażować się w poprawę wizerunku innych przedsiębiorstw, badanie popytu i modernizację ich ofert handlowych.

Świadcząc nasze usługi doradcze zawsze wiedzieliśmy, który produkt wyrzucić z półek, jak odświeżyć zakurzoną markę i do której grupy klientów skierować najlepszą promocję.

– 2011, Nowi ludzie

Wraz z rozwojem naszej firmy zawsze poszukujemy nowych ambitnych ludzi, którzy uzupełnią nasz zespół.

W zależności od projektów, w które jesteśmy zaangażowani, staramy się gromadzić najlepszych specjalistów na rynku, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę.

– 2017, Nowe biuro w Warszawie!

Przeprowadziliśmy się do Solec Residence, naszego nowego biura w Warszawie. Luksusowy budynek w prestiżowej dzielnicy Śródmieście w Warszawie znajduje się przy ulicy Solec 18.
Budynek wykorzystuje najnowsze technologie dla komfortowego i przyjaznego dla środowiska stylu życia w XXI wieku.

Jednym słowem, Solec Residence jest najlepszą perspektywą, synonimem najwyższej jakości i wielu możliwości, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

“Jedynym limitem naszego jutrzejszego sukcesu są wątpliwości dnia dzisiejszego.”

Dzięki współpracy i pomocy TMT Investments każda firma doskonale poradzi sobie w warunkach rosnącej złożoności i niepewności,
skutecznie dążąc do doskonałości operacyjnej, stwarzając warunki do współdziałania między różnymi pionami i jednostkami organizacyjnymi,
stale podnosząc jakość zarządzania, przyciągając utalentowanych ludzi i rozwijając ich zdolności.